Nabożeństwo różańcowe będzie odprawiane w naszym kościele codziennie, po Mszy św. o godz. 18.00.

W niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 a w czwartki na 17.15 zapraszamy do modlitwy różańcowej dzieci i młodzież szkolną.

Od 4 do 7 października (środa-sobota) odbędzie się w naszym kościele bezpośrednie przygotowanie do zawierzenia Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny naszej parafii, które zwieńczy nowennę pierwszych sobót miesiąca. Z tej okazji zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00 i różaniec fatimski. Konferencje przygotowujące wygłosi ks. Łukasz Kisielewski. Akt zawierzania będzie miał miejsce w niedzielę 8 października podczas wszystkich Mszy św.

Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 12.00, w dolnym kościele odbędzie się spotkanie rodziców uczniów gimnazjum oraz szóstej i siódmej klasy szkoły podstawowej w związku z przygotowaniami do bierzmowania.

Spotkania tzw. Oazy Dzieci Bożych – Promyków Jezusa Miłosiernego odbywają się w soboty o godz. 10.00 w domu parafialnym.

Zapraszamy wszystkich na wielką modlitwę „Do Granic” Polski. 7.10 udamy się na granice Polski i będziemy modlić się na różańcu. Przez tę bezprecedensową modlitwę różańcową, chcemy okazać wierność i posłuszeństwo Maryi, która niestrudzenie wzywa nas do odmawiania różańca. Chcemy też przepraszać i wynagradzać, za wszelkie bluźnierstwa, zniewagi przeciw Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Pragniemy błagać przez wstawiennictwo Matki Bożej o ratunek dla Polski i świata. Bliższe informacje na stronie internetowej www.rozaniecdogranic.pl i na naszej stronie internetowej. W naszym kościele połączymy się ze wszystkimi modlącymi się na granicach naszej Ojczyzny o godz. 18.00 w sprawowanej Mszy św. i różańcu fatimskim.

Przez miesiąc październik, z racji na nabożeństwo różańcowe, wtorkowa Nieustanna Nowenna do Miłosierdzia Bożego będzie odprawiana o godz. 17.45.

W pierwszy czwartek miesiąca, podczas tzw. „Godziny Świętej” o godz. 17.00 modlić się będziemy o powołania do służby Bożej i o świętość kapłanów.

W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusa po Mszy św. o godz. 17.45. Po Mszy św. różaniec, który rozpocznie adorację wynagrodzenia Jezusowi za grzechy, która potrwa do godz. 21.00. Zakończy je modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie wewnętrzne i fizyczne a także za studentów i pracowników uczelni wyższych rozpoczynających nowy rok akademicki. Spowiedź tego dnia będzie od godz. 6.30, 17.30 i podczas adoracji.

W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.

W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na fundusz remontowy naszej parafii. Ostatnio ofiarą 565,25 zł. wsparliśmy KUL, 3411,8 zł. kurię, 4168,33 ofiary wichury, która przeszła nad naszą Ojczyzną.

Przeżyjmy październik z różańcem. Niech rozważanie tajemnicy naszego Odkupienia wzmocni nas w trudach dnia codziennego. Szczęść Boże na cały rozpoczynający się tydzień.