W czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy na Eucharystię o godz. 7.00 i 18.00 – dziękczynienie za Ofiarę Krzyża i prośbę o nadprzyrodzoną moc do znoszenia naszych osobistych krzyży.

31 sierpnia spotkała się rada duszpasterska naszej parafii, którą tworzą księża, katecheci, organista i liderzy wspólnot parafialnych. Owocem pierwszego spotkania jest program duszpasterski na rozpoczęty rok katechetyczny. Wkrótce będzie on umieszczony na naszej stronie internetowej.

Tegoroczna Piesza Pielgrzymka z Krzyżami do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie odbędzie się w sobotę, 16 września br. Pielgrzymka wyruszy z Katedry o godz. 11.00, a zakończy się Mszą Świętą w Świętej Wodzie o godz. 15.00. Zapraszamy do uczestnictwa.

16 września, w sobotę na godz. 9.00 zapraszamy do prac porządkowych w kościele, domu parafialnym i na naszej parafialnej posesji.

24 września 2017 r., po Mszy św. o godz. 10.30, w domu parafialnym odbędzie się spotkanie rodziców dzieci klas trzecich, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Świętej. W przyszłym roku uroczystość ta odbędzie się 27 maja o godz. 12.00.

Dzisiaj przy wejściu do kościoła możemy złożyć ofiary do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne w Białymstoku.

W przyszłą sobotę o godz. 16.00 zapraszamy młodzież Ruchu Światło-Życie i ministrantów na rozpoczęcie roku pracy formacyjnej.

W każdy wtorek o godz. 18.00 będzie sprawowana w naszym kościele Msza św. o Miłosierdziu Bożym a po niej, przed ołtarzem Miłosierdzia Bożego Nieustająca Nowenna do Miłosierdzia Bożego – serdecznie zapraszamy.

Niech rozpoczynający się tydzień obfituje w Boże błogosławieństwo w szkole, w pracy i w domu. Naszym Parafianom i Gościom życzymy miłej niedzieli.

 

Spotkania formacyjne:

poniedziałek, godz. 19.00 –schola Wspólnoty „Przyjaciele Oblubieńca” (sala bł. Michała Sopoćki)

wtorek, godz. 18.30 – chór młodzieżowy

środa, 18.00 – Msza św. i spotkanie formacyjne Wspólnoty „Przyjaciele Oblubieńca” (kościół)

czwartek, 18.00 – Msza św. i spotkanie modlitewne Wspólnoty „Matki w modlitwie” (kaplica domu parafialnego)

piątek, 18.00 – Msza św. i spotkanie formacyjne młodzieży Ruchu Światło-Życie (sala bł. Michała Sopoćki)

niedziela, godz. 9.00 – schola dziecięca (sala bł. Michała Sopoćki)

I niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 – spotkanie KŻR (kościół i kaplica domu parafialnego)