W poniedziałek (4.09) początek roku szkolnego i katechetycznego. Pracowników oświaty, rodziców, młodzież i dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00. Zachęcamy, by nowy rok rozpocząć z Bogiem.

W piątek (8.09) Święto Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00 i 18.00. Tego dnia święcić będziemy ziarno pod zasiew.

W każdy wtorek o godz. 18.00 będzie sprawowana w naszym kościele Msza św. o Miłosierdziu Bożym a po niej, przed ołtarzem Miłosierdzia Bożego Nieustająca Nowenna do Miłosierdzia Bożego – serdecznie zapraszamy.

  1. Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 9 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wyruszenia na wspólny pielgrzymkowy szlak. Zapisy przyjmowane są w zakrystii i kancelarii.

W każdą drugą niedzielę miesiąca w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku organizowany jest Dzień Skupienia Apostolstwa Miłosierdzia Bożego. W programie Koronka i Msza Święta o godz. 15.00, a następnie spotkanie formacyjne. Do uczestnictwa w Dniu Skupienia zapraszamy członków Stowarzyszenia Czcicieli Miłosierdzia Bożego oraz wszystkich, którzy pragną pogłębiać swoją wiarę czerpiąc z duchowości apostołów miłosierdzia – bł. Michała, św. Faustyny i św. Jana Pawła II.

W związku z wielkimi zniszczeniami spowodowanym przez nawałnice w dniu 11 sierpnia br. w Polsce, Episkopat Polski zwraca się z apelem do wszystkich Polaków o dalsze wsparcie materialne osób poszkodowanych w tym zdarzeniu. Pomocy można udzielić w ramach akcji organizowanej przez Caritas Polska wysyłając SMS z hasłem WICHURA pod numer 72052 (koszt 2,46 zł z VAT) lub dokonywać wpłaty na konto Caritas Polska z dopiskiem WICHURA. W naszej parafii ofiary na ten cel będą zbierane do puszek w najbliższą niedzielę.

Wspólnota „Matki w modlitwie” zaprasza w czwartek na godz. 18.30 na spotkanie modlitewne w intencji dzieci i wnuków w kaplicy domu parafialnego.

Pan organista zaprasza we wtorek o godz. 18.30 na pierwszą w tym roku szkolnym próbę chóru parafialnego w sali bł. Michała w domu parafialnym.

XVII MIĘDZYNARODOWY MARSZ PAMIĘCI ZESŁAŃCÓW SYBIRU pod hasłem „Ojczyzna w naszych sercach i pamięci” odbędzie się w Białymstoku w piątek, 8 września br.  Rozpocznie się on o godz. 10.00 przy Pomniku Katyńskim i przejdzie ulicami miasta do kościoła pw. Ducha Świętego.

Wszystkim życzymy miłego niedzielnego odpoczynku, pracownikom oświaty dzieciom i młodzieży pomyślnych wiatrów Ducha Świętego na rozpoczynający się rok szkolny.