W tym tygodniu:

Pierwsza sobota miesiąca. O godz. 18.00 rozpoczniemy przygotowanie do zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi naszej parafii, odpowiadając w ten sposób na wezwanie Maryi w czasie objawień w Fatimie, których 100 rocznicę obchodzić będziemy w tym roku. Zapraszamy do włączenia się w modlitwę pięciu pierwszych sobót miesiąca wszystkich naszych parafian z nadzieją duchowej odnowy. I spotkanie w najbliższą sobotę: 18.00 – Eucharystia a po niej nabożeństwo maryjne.

W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych.

W przyszłą niedzielę rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Potrwają one do wtorku włącznie (2-4 kwietnia). W poniedziałek i wtorek spotkania rekolekcyjne o godz. 7.00, 9.00, 18.00 i 19.30. Zapraszamy do skorzystania z tego nadzwyczajnego czasu naszej duchowej odnowy poprzez wsłuchanie się w Słowo, spowiedź i Eucharystię.

Dzieci i młodzież zapraszamy na rekolekcje od 3 do 5 kwietnia. W poniedziałek i wtorek: 8:30 – dzieci klas 0-3, 10:00 – dzieci klas 4 – 6, 11:30 – młodzież gimnazjalna i licealna. W środę zakończymy rekolekcje dzieciom i młodzieży Mszą św. o 9:00 (szkoły podstawowe) i 11.00 (gimnazja i liceum). Spotkania rekolekcyjne w poniedziałek i wtorek będą trwały ok. 1,5 godziny, w środę ok. godziny.
Zachęcamy, by w czasie rekolekcji przystąpić do spowiedzi, w poniedziałek i wtorek, korzystając z posługi zaproszonych księży

W kolejną niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie rodziców młodzieży klas III gimnazjum przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Spotkanie odbędzie się w sali w domu parafialnym.

Msza św. w 12 rocznicę odejścia św. Jana Pawła do Domu Ojca będzie sprawowana w niedzielę, 2 kwietnia br. o godz. 18.00, w kościele p.w. św. Ojca Pio . Po Mszy św. odbędzie się marsz modlitewny na Krywlany – miejsce celebry papieskiej. Po zakończonej uroczystości zapewniony jest powrót autobusami do centrum Białegostoku.

Przy wyjściu z Kościoła można złożyć ofiarę na kwiaty do grobu Pańskiego.

Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca taca będzie przeznaczona na fundusz remontowy naszej parafii.