1. Całym sercem dziękuję za bezinteresowną pracę na rzecz naszej parafii, szczególnie w naszym domu parafialnym i wokół kościoła oraz za ofiary 1000 i 3000 zł. na fundusz remontowy od anonimowych ofiarodawców. Realizacja projektu „Kościół naszym domem” rozpocznie się w tym miesiącu. Zapraszamy do włączenia się w to dzieło poprzez modlitwę, pomysły i ofiary.
Nasi parafianie zaproponowali, by dobrowolne ofiary w każdą drugą niedzielę miesiąca były przeznaczone na fundusz remontowy. Można je będzie złożyć w przyszłą niedzielę na tacę.

2. Można już zamawiać intencje mszalne na rok 2017. Zachęcamy, by już dziś przypomnieć przyszłoroczne rocznice śmierci naszych bliskich, jubileusze małżeńskie, imieniny czy urodziny w które naszym bliskim chcielibyśmy ofiarować bezcenny dar, jakim jest sprawowana w ich intencji Eucharystia. Można to uczynić w godzinach urzędowania naszej kancelarii i po każdej Mszy św. w zakrystii.

3. Wciąż można się przyłączyć do programu powiadamiania o wydarzeniach w naszej parafii poprzez tzw. SMSy. Wystarczy wysłać bezpłatny SMS na nr zamieszczony na naszej stronie internetowej (790 351 333) o treści „Parafialne ogłoszenia”.

4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30 zostaną poświęcone tornistry i przybory szkolne „pierwszoklasistów”.

5. Parafian w wieku od 18 do 45 lat, z talentem muzycznym zapraszamy do chóru. Bliższych informacji po każdej Mszy św. udziela p. Organista.
Trwa także nabór do zespołu dziecięcego. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się w każdą niedzielę, o godz. 9.00 do domu parafialnego.

6. W czwartek (8 września) Święto Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.30, 9.00 i 18.00. Tego dnia święcić będziemy ziarno pod zasiew.

7. Niech rozpoczynający się tydzień obfituje w Boże błogosławieństwo w szkole i w pracy. Naszym Parafianom i Gościom życzymy miłej niedzieli.