1. W najbliższą środę, 29 czerwca, Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia ofiary złożone na tacę przeznaczone są na tzw. „Świętopietrze” – ofiary składane przez wiernych Kościoła katolickiego na całym świecie, którymi dysponuje Ojciec Święty. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 18.00.

  2. W pierwszy czwartek miesiąca, podczas tzw. „Godziny Świętej” o godz. 17.00 modlić się będziemy o powołania do służby Bożej.

  3. W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusa po Mszy św. o godz. 18.00. Rozpocznie ono adorację wynagrodzenia Jezusowi za grzechy, która potrwa do godz. 21.00. Niech będzie to czas naszej osobistej modlitwy i skupienia. Spowiedź tego dnia będzie od godz. 17.30.

  4. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy o godz. 18.00 – nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

  5. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 – tradycyjna modlitwa kół różańcowych: kobiet w kościele, mężczyzn w domu parafialnym. Po niej zapraszam do domu parafialnego zelatorki i zelatora na spotkanie.

  6. W minionym tygodniu spotkałem się ze wspólnotą Przyjaciół Oblubieńca i Radą Parafialną. Dziękuję za możliwość poznania wielu wspaniałych, otwartych na potrzeby naszej wspólnoty ludzi. Uznaliśmy za najpilniejszą troskę o naszą parafialną, piękną posesję, której bogata roślinność domaga się ludzkiej ręki i narzędzi. Dlatego zapraszam w najbliższą sobotę na godz. 9.00 do prac porządkowych. Proszę zabrać, o ile to możliwe potrzebne narzędzia, kosiarki czy podkaszarki. Liczę na obecność starszych, dzieci i młodzieży z nadzieją na poznanie się i zintegrowanie. O innych ustaleniach podczas spotkania z Radą Parafialną będę informował na bieżąco.

  7. Bardzo dziękuję wspólnocie Przyjaciół Oblubieńca za sprzątnięcie naszego kościoła.

  8. W zeszłą niedzielę ofiarą w wysokości 576,42 zł. wsparliśmy KUL i Archidiecezjalne Centrum Formacji Pastoralno-Katechetycznej.

  9. Bóg zapłać za anonimową ofiarę w wysokości 100 zł. na potrzeby naszej parafii.

  10. W naszej wspólnocie witamy ks. Łukasza Ruminowicza, który przez najbliższych sześć tygodni będzie posługiwał w naszej parafii.

INTENCJE NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ:

2016-VI-27 poniedziałek
7:oo + Felicja Radziwon (27 greg)
Dziękczynna z racji kolejnej rocznicy urodzin Eugeniusza
18:oo + Czesław i Władysława(f) Szewczul

2016-VI-28 Wtorek
7:oo + Felicja Radziwon (28 greg)
+ Antonina, Bolesław, Teodora(f), Wacław, zr. Wojtach i Skutnik
18:oo + (1r.) Damian

2016-VI-29 Środa
7:oo + Felicja Radziwon (29 greg)
9:oo O Bożą opiekę, dalsze zdrowie, błog Pana w rodzinie Gierdo
11:oo + Bronisława(f), Stanisław, Maria, Zofia, zr. Miluskich
18:oo O dobre zdrowie, opiekę Bożą i błog. Pawłowi i Piotrowi

2016-VI-30 Czwartek
7:oo + (19r.) Stanisław Biernat
+ Stefania(f), Aleksander, Czesława(f), Jan
18:oo + Felicja Radziwon (30 greg – ostatnia)

2016-VII-01 Piątek
7:oo + Bronisław Lewoc (1 greg)
+ Józef, Grzymisława(f) Więsław
18:oo + Eugenia, Antoni, zr. Komorowskich

2016-VII-02 Sobota
7:oo + Bronisław Lewoc (2 greg)
+ Jan i Leokadia
18:oo + Ryszard, Krystyna, zr. Idźkowskich i Zimnochów

2016-VII-03 Niedziela
7:3o Za parafian
9:oo + Karol, Czesława(f), zr. Iwaszczuk, Ondruch
10:3o + (26r.) Mieczysław, zr. Granackich, Halickich
12:oo + Wacław i Leszek Popławscy
18:oo + Bronisław Lewoc (3 greg)