1. Duszpasterstwo Trzeźwości Archidiecezji Białostockiej zaprasza osoby uzależnione i członków ich rodzin oraz wszystkich, którym leży na sercu troska o trzeźwość narodu, do uczestnictwa w rekolekcjach trzeźwościowych, które odbędą się w następujących parafiach:
– Parafia św. Kazimierza w Białymstoku: w dniach 21-23 sierpnia
– Parafia Narodzenia NMP w Krypnie: również w dniach 21-23 sierpnia
– Parafia NMP Nieustającej Pomocy w Kozińcach: w dniach 28-30 sierpnia
Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie duszpasterstwotrzezwosci.pl, w zakładce: pełne kalendarium na 2015 rok.

2. Światowe Dni Młodzieży przebiegają dwuetapowo. Pierwsza część spotkania przypada w dniach 20-25 lipca 2016 r. W tym czasie pielgrzymi przybywają do wybranych diecezji w całym kraju, gdzie przeżywają tzw. „Dni w Diecezjach”, a następnie udają się do Krakowa na spotkanie z papieżem.
W dniach 20-25 lipca 2016 r. każda parafia Białostocka będzie gościć ok 100 osób z różnych zakątków świata. Nasza także. Jeśli chciałbyś przyjąć młodzież na czas trwania ŚDM w naszej archidiecezji przeczytaj poniższą ulotkę oraz szczegółowy program Dni w diecezji, a następnie skontaktuj się z ks. Adamem Iwanowiczem.