1. Dzisiejsze Roraty zostały ofiarowane w intencji Dziatwy Szkół Podstawowych.
Bóg zapłać Rodzicom, których dzieci tu były…

2. Caritas Parafialny jak też i Ministranci zbierają ofiary do puszek jako pomoc rodzinom autentycznie biednym.
Pragnę w tym miejscu serdecznie i szczerze podziękować tym Rodzinom, które okazały dobroć serca, wrażliwość ludzką oraz solidarność z biednymi i pośpieszyły z pomocą artykułami spożywczymi. Bóg zapłać!

3. Pragnę przypomnieć nam wszystkim o głębokim religijnym charakterze Wieczerzy Wigilijnej Bożego Narodzenia w aspekcie ducha serca, szczerej modlitwy, niezakłamanej, nieudawanej miłości oraz serdeczności i prawdziwej gościnności; oraz ufnej nadziei i żywej wiary (w roku Wiary)! Biały obrus i zapalone świece, sianko, a na nim biały opłatek, symbol solidarności ludzi wierzących i ufających Panu… Wspólna modlitwa, odczytanie urywka Pisma Świętego o narodzeniu Pana, wspólny śpiew kolęd, jakże pięknych i wymownych… Dopiero łamanie się opłatkiem oraz składanie sobie wzajemne życzeń, płynących z głębi serca, w duchu miłości i wzajemnego szacunku… Dopiero teraz spożywamy potrawy wigilijne… A Wigilia tzn. czuwanie to trwanie na modlitwie, to radość oczekiwania na PASTERKĘ o godz. 24:00, zwyczajem naszych pradziadów i rodziców, aby godnie i po bożemu powitać Boże Dziecię Jezus!

4. W Wigilię, tj. 24 grudnia (wtorek) w naszym kościele nie ma Mszy Św. wieczornej o godz. 18:00, jest tylko rano o godz. 7:00. Zapraszamy.
Jest to też dzień Imienin Ks. Adama Iwanowicza.

5. W Kancelarii Parafialnej można nabyć Opłatek..