1. Dzisiaj jest Światowy Dzień środków społecznego Przekazu – módlmy się, aby one służyły zawsze i tylko PRAWDZIWE a nie zakłamaniu!
2. 12 września – czwartek, wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.
3. 14 września – sobota, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
4. Został już zrobiony, wykonany – włączenie Kościoła do kanalizacji miejskiej. Jak widzicie już są wszystkie okna w Kościele odnowione farbą antykorozyjną i normalną. Filary w tym największym największym oknie nad głównym ołtarzem i chórem są już odnowione i gruntownie pomalowane, jak też i same okna są już pomalowane i odnowione. Należy jeszcze poprawić ten chodnik w okół Kościoła, tzw. drogę procesyjną. Wszystkiego na raz nie poradzimy, ale myślę, że większą część udało się wykonać. W związku z powyższym w przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na nasz kościół. Prosimy o serdeczne wsparcie!