1. Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku zaprasza na rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej (od 16 roku życia) organizowane w dniach: 5-7 kwietnia 2024 r. Rekolekcje rozpoczną się w piątek o godz. 16.30, a zakończą się w niedzielę po południu. Więcej informacji oraz zapisy na stronie internetowej: www.awsd.bialystok.pl

2. Zapraszamy do udziału w trzydniowych rekolekcjach ekumenicznych, adresowanych w sposób szczególny do rodzin dwuwyznaniowych. Rozpocznie je Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów celebrowana w prawosławnej parafii Zmartwychwstania Pańskiego (ul. Sikorskiego) w piątek 22 marca o godz. 17.00. Następne dni rekolekcyjne będą przeżywane w Kościołach: rzymskokatolickim: sobota godz. 19.00 (stary kościół farny) oraz ewangelicko-augsburskim: niedziela godz. 10.00 (ul. Dolistowska).

3. Zespół Szkół Katolickich im. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku przy ul. Transportowej 2 ogłasza nabór uczniów na rok szkolny 2024/2025 do Katolickiej Szkoły Podstawowej i Katolickiego Przedszkola. Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się w piątek 22.03.2024 r. w godz. 17.00-19.00.
Więcej informacji na temat szkoły można znaleźć na stronie internetowej www.szkolabudujemyludzi.pl oraz w sekretariacie pod numerem tel. 85 67 47 677.