1. Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza pracowników świata medycznego na Rekolekcje Wielkopostne do Domu Księży Werbistów przy ul. Zambrowskiej 24 w Kleosinie w dniach 16-17-18 lutego. Rekolekcje rozpoczną się w piątek 16 lutego Mszą św. o godz. 18.00. Na rekolekcje zapraszamy środowisko medyczne i niemedyczne związane ze Służbą Zdrowia.
  2. We czwartek 15 lutego przypada 49 rocznica śmierci bł. Michała Sopoćki. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego:
    o godz. 15.00 Msza św. z Koronką w intencjach polecanych za wstawiennictwem bł. Michała – pod przewodnictwem abp. Józefa Guzdka
    o godz. 18.00 Msza św. z intencją o kanonizację bł. Michała – pod przewodnictwem bp. Henryka Ciereszki.
  3. W ramach Tygodnia Modlitw o Trzeźwość Krucjata Wyzwolenia Człowieka we współpracy z Białostocką OHP zaprasza na następujące wydarzenia: 15 lutego konferencja w Urzędzie Wojewódzkim oraz Msza św. o godz. 18.00 w intencji trzeźwości pod przewodnictwem abp. Józefa Guzdka w par. pw. św. Maksymiliana w Białymstoku, w piątek 16 lutego Droga Krzyżowa a dzień później na stadionie Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – bieg rodzinny. Wszystkie szczegóły na plakatach oraz w Internecie.
  4. Duszpasterstwo Rodzin zaprasza małżonków na kolejne spotkanie formacyjno-modlitewne we wtorek 13 lutego o godz. 18:00 w kaplicy Sióstr Misjonarek Św. Rodziny (ul. Stołeczna 5). W programie konferencja na temat: „Puste stągwie-piękno codzienności” oraz adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Duszpasterstwo Rodzin wraz z Białostocką Szkołą Nowej Ewangelizacji zaprasza na katechezy osoby dorosłe, chcące przygotować się do sakramentu bierzmowania oraz narzeczonych, którzy w szkole średniej nie uczestniczyli w lekcjach religii. Katechezy rozpoczną się 16 lutego o godz. 19:00 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym (ul. Kościelna 1a).
  6. Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny zaprasza na „dni otwarte” 15 i 29 lutego. Szczegóły na plakatach.