W 2020 roku tzw. aborcja pochłonęła 42 miliony ofiar. Współczesna kultura i przekazy medialne normalizują problem aborcji – młodzież wychowuje się w poczuciu, że tzw. aborcja to niewinny “zabieg medyczny”, a dziecko w łonie matki nie jest człowiekiem. Prawda o aborcji nie dociera do młodych ludzi. Dlatego pragniemy zaprosić na pokaz filmu “October Baby – Każde życie jest cudem”, który odbędzie się w sobotę, 18 września o godzinie 19 w białostockim kinie Ton przy Rynku Kościuszki 2. “October Baby” to filmowa opowieść inspirowana prawdziwą historią Gianny Jessen, która przeżyła własną aborcję. Hannah, młoda kobieta, ma przeczucie, że jest inna od rówieśników, ma fizyczne oraz psychiczne problemy ze zdrowiem i nie potrafi znaleźć przyczyny swojego stanu. Pewnego dnia dowiaduje się, że przeżyła aborcję, podczas której zmarł jej brat bliźniak, a ona sama została adoptowana zaraz po urodzeniu. Kobieta udaje się w podróż, aby poznać tajemnice związane ze swoją przeszłością.

Wierzymy, że wartościowy przekaz tego filmu wzmacnia przekonanie o tym, że każde dziecko poczęte zasługuje na życie oraz o tym, jak wielki jest wpływ miłości i przebaczenia na życie człowieka. Serdecznie zapraszamy na seans. 

Wstęp na seans jest bezpłatny, zapisy na stronie rodzinablisko.pl/october-baby