Duszpasterstwo Rodzin, Duszpasterstwo Akademickie i Spotkaniami Małżeńskimi zapraszają osoby przygotowujące się do sakramentu małżeństwa na:

  • Akademickie Katechezy Przedmałżeńskie „Laboratorium miłości” – od 15 października do 10 grudnia, w poniedziałki, godz. 18.00 – 19.30, salka nr 9 „Winnica” za zakrystią katedry białostockiej
  • Warsztatowe Katechezy Przedmałżeńskie „Wieczory dla Zakochanych” – od 16 października do 11 grudnia, we wtorki, godz. 18.00 – 21.00, parafia pw. NMP Nieustającej Pomocy w Białymstoku. Zgłoszenia drogą mailową przez stronę www.spotkaniamalzenskie.pl

Duszpasterstwo Rodzin i Diakonia Życia Ruchu Światło – Życie zapraszają na obchody Dnia Dziecka Utraconego 15 października 2018 o godz. 18.00 roku w Katedrze Białostockiej. W programie spotkania: Eucharystia i Różaniec z rozważaniami w intencji rodziców po stracie dziecka. W trakcie spotkania będzie można wpisać imiona swoich zmarłych dzieci w Księdze Dzieci Utraconych, a także uzyskać informacje na temat pochówku dzieci zmarłych przed urodzeniem.

 

Duszpasterstwo Rodzin i Fundacja „Serce w sercu” zapraszają na Msze święte w intencji ochrony życia ludzkiego w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku w niedzielę 21 października 2018 roku. Kazania głosi ks. Tomasz Kancelarczyk.