Lista kin wyświetlających film:
https://www.facebook.com/notes/kondrat-media/lista-kin-grających-film-moja-miłość/1714445795284745/


Historia o wolności i nadziei. Inspiruje i porusza.

MOJA MIŁOŚĆ już 2 marca w kinach!

PREMIERA: 02.03.2018

Moja miłość” to fabularna opowieść o Rachel Joy Scott – pierwszej (spośród 13) ofiary strzelaniny w Columbine High School, która miała miejsce 20 kwietnia 1999 roku. Fabuła filmu przeplata losy Rachel z losami Erica Harrisa i Dylana Klebolda, dwóch uczniów szkoły i sprawców szkolnej masakry. Film powstał na kanwie historii Rachel, a także odnalezionych po śmierci pamiętników dziewczyny.

Na podstawie pozostawionych przez Rachel dzienników, twórcy filmu odtworzyli jej życie – dzieciństwo w rozbitej rodzinie, wychowanie przez głęboko religijną matkę, młodzieńcze poszukiwania siebie, pierwsze zauroczenia i edukację. Przede wszystkim film „Moja Miłość” jest jednak opowieścią o odkrywaniu przez młodą dziewczynę swojej wiary, o poszukiwaniu Boga i podążaniu za jego głosem. Gdzie teraz jest Twój Bóg? Czy nadal w niego wierzysz?” pyta z obłędem w oczach szkolny kolega Rachel, mierząc do niej z broni. „Wiesz, że tak” – odpowiada dziewczyna. „Więc idź do niego!” – krzyczy Eric Harris oddając strzał w głowę Rachel.

Oryginalny tytuł filmu to „I am not ashamed” (z ang. Nie wstydzę się), choć w polskich kinach jest on wyświetlany pod tytułem „Moja Miłość”. Za jego powstaniem stoi Pure Flix – amerykańskie studio filmowe, znane z religijnych filmów z przesłaniem, takich, jak dwuczęściowa już seria „Bóg nie umarł”, która trafiła także do polskich kin.

 

PREMIERA: 02.03.2018
Czas trwania: 
112 min.

Produkcja: USA 2016

Gatunek: dramat

 

OBSADA:

Masey McLain: Rachel Joy Scott

Ben Davies: Nathan Ballard

Cameron McKendry: Alex

Terri Minton: Beth Nimmo

 

TWÓRCY:

Reżyseria: Brian Baugh

Scenariusz: Bodie Thoene, Philipa A. Booyens, Robin Hanley, Kari Redmond

Zdjęcia: John Matysiak