Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na film „Bezcenny dar”, który zostanie wyświetlony w niedzielę 4 marca 2018 r. o godz. 15:00.

Po śmierci swojego dziadka specjalista od funduszy powierniczych, Jason Stevens, spodziewa się sporego spadku. Zamiast tego dziadek przygotował dla niego krótki kurs przygotowawczy do życia zawarty w 12 zadaniach, które sam nazwał „podarunkami”. Starszy pan wystawia swojego wnuka na wyszukane próby, nakłania do podróży w głąb siebie i poszukania odpowiedzi na pytanie co tak naprawdę liczy.

Zwiastun filmu można obejrzeć tuta: https://www.youtube.com/watch?v=c1EWuqNTZQ4

Czas trwania 1 godz. i 54 minuty.

Projekcja odbędzie się w Białostockiej Akademii Rodziny, ul. Ciepła 32 w sali nr 32

W trakcie trwania filmu, organizatorzy zapewniają fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat w budynku Białostockiej Akademii Rodziny przy ul. Ciepłej 32. Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym

Białostocka Akademia Rodziny

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku

ul. Ciepła 32, 15-001 Białystok

tel. 781 655 650

akademiarodziny@ckubialystok.pl

www.rodzina.bialystok.pl