V PIESZA PIELGRZYMKA DO SANKTUARIUM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO w Białymstoku odbędzie się w Niedzielę Miłosierdzia, 23 kwietnia br. Grupy pielgrzymkowe będą przemieszczały się pięcioma trasami, a wyruszą sprzed następujących kościołów w Białymstoku:

  1. Kościół św. Maksymiliana, ul. Św. Maksymiliana (Jaroszówka) o godz. 13.00
  2. Kościół Niepokalanego Serca Maryi, ul. Ks. Suchowolca (Dojlidy) o godz. 13.00
  3. Kościół św. Stanisława B.M., ul. Wiadukt (Nowe Miasto) o godz. 13.00
  4. Kościół Przemienienia Pańskiego, ul. Klepacka (Starosielce) o godz. 12.40
  5. Kościół NMP Królowej Rodzin, ul. NMP Królowej Rodzin (Bacieczki) o godz. 13.00

Główna Msza Święta w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, wieńcząca pielgrzymowanie, będzie sprawowana o godz. 15.00 przez Księdza Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego Metropolitę Białostockiego. Zapraszamy do uczestnictwa w pielgrzymce.