1. AKADEMICKE REKOLEKCJE ADWENTOWE odbędą się w dniach  11 – 12 – 13  grudnia   (niedziela – poniedziałek – wtorek),  codziennie o godz. 19.30, w kościele NMP Matki Kościoła przy ul. Pogodnej 63. Poprowadzi je Robert Leżohupski franciszkanin, pracownik Penitencjarii Apostolskiej w Rzymie.
  1. SPOTKANIE OPŁATKOWE środowiska akademickiego Białegostoku odbędzie  się  dnia 14  grudnia  (środa) o  godz. 19.00  w  Auli  Wielkiej Pałacu Branickich. W programie przewidziany jest koncert opłatkowy
    w wykonaniu Tria Jazzowego z saksofonem oraz Chóru Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku pod dyrekcją Anny Moniuszko.

Do udziału w powyższych wydarzeniach zapraszamy pracowników,  studentów i absolwentów wszystkich białostockich uczelni. Informacje znajdują się również na plakatach oraz stronie internetowej Duszpasterstwa Akademickiego.