Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na zajęcia sportowe ojców wraz z synami, które rozpoczną się w sobotę 10 września 2016 r.

Są to zajęcia ogólnorozwojowe, rozwijające koordynację ruchową, z akcentem gry w piłkę nożną i zabawy zespołowe. Celem jest profilaktyka i integracja oraz pogłębianie więzi rodzinnych przez wspólnie spędzony czas.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-12 lat i prowadzone będą w 10 kolejnych sobót (za wyjątkiem soboty 12 listopada 2016 r.). dla dwóch oddzielnych grup:

Miejsce: Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. M. Konopnickiej w Białymstoku, ul. M. Konopnickiej 3 (na boisku szkolnym lub w sali gimnastycznej w zależności od warunków pogodowych).

Osoby chętne proszone są o zapisanie się do jednej wybranej grupy. Imię i wiek dziecka, które będzie uczestniczyło w zajęciach, należy podać w polu „uwagi”.