Rok Eucharystii

Duchowieństwo

Ks. Radosław Kimsza

dr hab. teol., lic. wsch. nauk kość.
kanonik honorowy Białostockiej Kapituły Metropolitalnej

Data święceń: 1993-05-30
Imieniny: 1 marca

Proboszcz od 19 czerwca 2016r.

Ks. Stanisław Bolesta

mgr teol.

Data święceń: 2017-05-27

Wikariusz od 25 sierpnia 2021r.

ks. Andrzej Masłowski

mgr teol., dr psychologii

Rezydent, pomoc duszpasterska

Poprzedni Proboszczowie

Poprzedni Wikariusze