Dzisiaj środa, 16 stycznia. Dzisiaj kolęda na ulicach: Bednarska, Brańska, Drewniana (od rzeki do ul. Mickiewicza), Zaułek Zakopiański. Kolęda trwa od godz. 16:00

Wideo

Strony katolickie

Napisali o Nas

• Gazeta.pl Białystok (12.01.2011)
    „Parafie, które idą z czasem i postępem, plan kolędy i kilka praktycznych wskazówek umieściły na swoich stronach internetowych. Na witrynie parafii Chrystusa Króla w Białymstoku czytamy: […] Dalej już o potrzebach kościoła. Księża z Chrystusa Króla zachęcają, aby składać ofiarę na Kościół, bo … można ją odliczyć od podatku. […] – czytamy dalej na stronie parafialnej.”
  • Gazeta.pl Białystok (10.01.2010)
    „Parafie, które idą z czasem i postępem, plan kolędy i kilka praktycznych wskazówek umieściły na swoich stronach internetowych. Na witrynie parafii Chrystusa Króla w Białymstoku czytamy […] „
  • Gazety Współczesnej (Wspolczesna.pl) (09.03.2011)
    „Białostocka parafia na facebooku. Obecność kościołów i związków wyznaniowych w internecie nie ogranicza się już jedynie do posiadania swoich stron www.”