Coroczny cykl koncertów kameralnych pt.Muzyka w Starym Kościele organizowany przez Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny w Białymstoku Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Towarzystwo Przyjaciół Uniwersytetu Muzycznego
w Białymstoku oraz Duszpasterstwo Akademickie w Białymstoku rozpoczyna się dzisiaj o godz. 20.30 w Starym Kościele Farnym koncertem „Cztery Pory Roku” Antonio Vivaldiego w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.

Kolejne koncerty odbędą się w następujące niedziele: 28 maja, 4 czerwca oraz 18 czerwca,  zawsze o godz. 20.30. Dokładny program wszystkich koncertów znajduje się na plakatach oraz na stronie internetowej Duszpasterstwa Akademickiego w Białymstoku. Organizatorzy serdecznie zapraszają do uczestnictwa, wstęp wolny.